O nas

Witamy na stronie www.gkoklub.pl !

     Misją naszej działalności jest zapewnienie najwyższej jakości usług restauracyjnych. Działamy zgodnie z regułami gastroklubu – oprócz doskonałych dań oferujemy muzykę na żywo. Cztery razy w tygodniu organizujemy dancingi. Obecnie grają do tańca wymiennie dwa zespoły. Każdy z nich to kilku profesjonalnych muzyków oraz zestaw instrumentów nie ograniczający się li tylko do instrumentów klawiszowych.
Dysponujemy lokalem dwupoziomowym mieszczącym ok. 300 osób (parter i balkony) oraz Salą Rycerską na piętrze zdolną pomieścić ok. 60 osób. Lokal ” GKO Klub ” ( dawna nazwa: “GKO Kasyno” ) mieści się w Łodzi, przy ul. Tuwima 34.
Organizujemy Sylwestry, Andrzejki, Studniówki, wesela, komunie, bankiety i inne przyjęcia okolicznościowe.

Organizujemy catering dla osób prywatnych i instytucji.
Oferujemy vouchery do naszej restauracji (rabat do -10%).

Lokal jest czynny:

  • Poniedziałki: do dyspozycji grup konsumentów (uzgodnione imprezy).

  • Wtorki: do dyspozycji grup konsumentów (uzgodnione imprezy).

  • Środy: do dyspozycji grup konsumentów (uzgodnione imprezy).

  • Czwartki: od 16 (dancing: 18 do 22).

  • Piątki: od 16 (dancing: 19 do 01 ).

  • Soboty: od 18 (dancing: 19 do 03).

  • Niedziele: od 17 (dancing: 17 do 22 ).

Przyjmujemy rezerwacje stolików telefonicznie od Poniedziałku do Piątku, w godz. 14:30 – 19:00, pod nr. tel.: +48 42 630 85 27 i +48 42 630 85 53, poprzez e-mail: barbaraotto@wp.pl oraz osobiście w siedzibie firmy: 90-002 Łódź, ul. Tuwima 34, codziennie od godz. 16:00.
Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzami planowanych imprez dotyczących bieżącego i kolejnego miesiąca, umieszczonych po prawej stronie witryny.

Zapraszamy również do zapoznania się z opiniami i komentarzami dotyczącymi GKO Klub oraz zamieszczenia własnej opinii lub komentarza 
kliknij…

Pozostaję w dyspozycji…
Barbara Otto
Właściciel.